Biz kimiz

Alfatel, tecrübeli kadrosu (Sektöründeki geçmişi 40 yıla dayanan, önemli kuruluşlarda görev almış personeli) ile 2022 yılında kurulmuş ve halen faaliyetlerini sürdürmektedir. 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

Alfatel, Olarak Öncelikli Görevimiz Güvenli, Temiz, Sağlıklı ve Kaliteli Bir Çalışma Ortamı Sağlamaktır. Bu Bağlamda Tüm Projelerimizde, İş Sağlığı ve Güvenliği Konularında Gereken Hassasiyeti Göstermekteyiz.

 

Faaliyet Alanlarımız

Enerji ;

OG Enerji Nakil Hatları, OG Şalt ve Trafo Merkezleri, AG Dağıtım Tesisleri, GES Projeleri, Aydınlatma ve Priz Tesisatı, Jeneratör Tesisleri, Topraklama Sistemi,Paratoner Sistemi, Fiber Altyapısı Montajı ve Servisi, Ex-Proof Tesisat Uygulamaları,  Enstrüman Montaj ve Borulama, Kesintisiz Güç Kaynakları,  Bina Otomasyon Sistemleri,  Data Yapısal Kablolama Sistemleri,  Telefon Santralı ve Dağıtım Tesisi, Yangın İhbar ve Alarm Sistemleri, Yangın Söndürme Sistemleri,  Kartlı Geçiş ve Giriş Kontrol Sistemleri.

Telekom ;

Enerji Montajı ve Aktarımı, - 48V DC Enerji EDP-SDP Montajı ve Kesintisiz Enerji Aktarımı, DMS Kırsal Santral Montajı ve Bakımı, SDH Montajı ve Bakımı, DXX Montajı ve Bakımı, NGN Santral Montajı ve Bakımı,  DSLAM – Indoor - Outdoor Montajı ve Bakımı, DWDM Montajı ve Bakımı,

GSM ;

GSM Baz İstasyonu Kurulumu, R/L Sistemleri, Güç Sistemleri, Sistem Odaları, Kule,  AC, DC, AG, OG, Topraklama, Tel Çit